Художественный паркет

Ми завод виробник.

Прем’єр паркет виробляє найширший асортимент художнього паркету: від найпростішого, до паркету вищої групи складності (палацового), а також паркетні розетки та бордюри як для художніх підлог так і для традиційних паркетних підлог різних розмірів і стилів. Більшість наших стандартних виробів за бажанням замовника може бути змінено для виготовлення у спеціальних розмірах або з різними поєднаннями деревних порід. Постійно додається нове. Ми також маємо багаторічний досвід проектування та виготовлення художніх паркетних підлог, розеток та фризів за завданням замовника. Будь-які ваші побажання та індивідуальні мистецькі рішення ми успішно втілимо в реалії в найкоротший термін. Купити художній паркет можна у Києві у нас в магазині.

 010 003060 059 054

Художественные паркетные полы, так отличающиеся от обычных…
Независимо от того кто вы и какое имеете жилье, художественный паркет от Премьер Паркет дополнит убранство вашего дома, сделает его более выразительным и совершенно неповторимым. Стиль Художественных Паркетных Полов обычно увязан с общим архитектурным стилем оформления интерьера и может быть подчинен тому или иному общему стилевому решению, либо же являться доминантой в интерьере помещения. Премьер Паркет готов предложить вам богатейший выбор уже готовых художественных решений для проекта вашего художественного паркетного пола.

065 061

Хочете, щоб це був Класичний Стиль чи Сучасний, Романтичний, Старий Світ чи Авангард, а можливо ваш власний, індивідуальний…
Так-так, ви прочитали правильно – для майстрів з Прем’єр Паркет все це можливо! Як лідер у своїй галузі ми маємо величезний багаторічний досвід створення мистецького паркету найвищої групи складності.
Наші паркетні розетки та бордюри за ціною доступні практично кожному забудовнику. Використовуючи нескладну технологію, вони можуть бути так само вмонтовані в паркетне покриття вашої підлоги. Купити паркет можна у нашому салоні у Києві.

063001 002 004

Винятковість паркетної підлоги від Прем’єр Паркет

Ви не знайшли те, що шукали на сторінках сайтів і незліченних каталогів?
Наша команда дизайнерів буде щаслива працювати з вами, щоб створити для вас ту підлогу, яку ви хотіли, про яку так мріяли, яка буде єдиною і неповторною у своєму роді.
Тільки зв’яжіться з нашим торговим представником за телефоном (список наведений у нижній частині сторінки на вкладці “Продажі”) або використовуйте форму зворотнього зв’язку.
Задайте ваші запитання та отримайте швидку відповідь або безкоштовну консультацію.

Ми запрошуємо вас так само підписатися на наш інформаційний бюлетень «Художні Паркетні Підлоги в Сучасному Інтер’єрі Приміщення». Підпишіться на цю розсилку сьогодні безкоштовно і регулярно отримуйте прямо на ваш Email найсвіжіші новини в галузі дизайну паркетних підлог; дізнайтесь думки експертів про продукти та послуги, представлені на ринку художніх паркетних підлог; огляди провідних виробників та багато іншої корисної інформації. Підписка відкрита на вкладці праворуч. Регулярно отримувати новини Прем’єр Паркетможна також підписавшись на розсилку.

005 006 007 008

Реставрація художніх паркетних підлог

Прем’єр Паркет має великий досвід проведення реставраційних паркетних робіт. Одним із останніх реалізованих ним проектів – реставрація художніх паркетних підлог Одеського оперного театру, див. фотогалерею: реставрація паркету, подробиці у статті Реставрація художніх паркетних підлог. Замовити можна у Києві у наших спеціалістів у паркетному магазині

011 012 013 014

Унікальність художніх паркетних підлог, розеток та фризів

Прем’єр Паркет виробляє найширший асортимент художнього паркету: від найпростішого, до паркету вищої групи складності (палацового), а також паркетні розетки і бордюрика як для художніх підлог так і для традиційних паркетних підлог різних розмірів і стилів. Більшість наших стандартних виробів за бажанням замовника можуть бути змінені для виготовлення в спеціальних розмірах або з різними поєднаннями порід деревини. Постійно додається нове. Ми також маємо багаторічний досвід проектування та виготовлення художніх паркетних підлог, розеток та фризів за завданням замовника. Будь-які ваші побажання та індивідуальні мистецькі рішення ми успішно втілимо в реалії у найкоротший термін.

Якість нашої продукції задовольнить найвибагливішого замовника

Наші висококваліфіковані художники по дереву використовують технології, засновані на синтезі сучасних CAD-систем проектування та досконалих способів ручної обробки деталей паркету, щоб створити ту унікальну художню паркетну підлогу, купити медальйон або бордюр, який неможливо отримати жодними іншими методами. Кожен виріб є витвір мистецтва  замовити дизайн вашої паркетної підлоги. Наш винятковий технологічний процес може включати попереднє нанесення лаку на поверхню виробу з метою посилення виразності художньої текстури деревини. Однак фінішне оздоблення поверхні паркету повинно проводитись тільки після закінчення робіт з його монтажу у приміщенні.

015 016 017 018 019 020

Купити Набірний художній паркет

Добре підібрана і якісно укладена традиційна паркетна підлога чудово виглядає і, як правило, не вимагає ніяких додаткових прикрас. І все-таки, деяка його простота найчастіше вимагає внести будь-які зміни убік, можливо, посилення його виразності, надання йому індивідуальності чи більшої гармонійності у загальному дизайні приміщення.

У таких випадках обирають художні паркетні підлоги.

Художній паркет – основний елемент художньої паркетної підлоги, являє собою дерев’яне покриття для підлоги, що складається з безлічі окремих деталей різних форм, зазвичай – прямолінійних, і порід деревини, виконаних і зібраних в єдине ціле відповідно до художнього задуму.

Прем’єр Паркет виробляє набірний художній паркет, тобто його деталі при складанні не збираються в щити, що дозволяє досягти вищої якості укладання. У деяких випадках, з метою спрощення процесу укладання паркету на підлозі деталі художнього паркетного набору, на місці їх виготовлення, попередньо збирають різного роду блоки, модулі.

Паркет такого типу традиційно називають геометричним художнім паркетом. У деяких випадках, для посилення художньої виразності паркетної підлоги, до неї можуть бути включені окремі елементи криволінійної форми, що гармонійно вписуються в основний паркетний набір. Особливу виразність художнім паркетним підлогам надає використання у наборі паркетних розеток та фризів.

Усі деталі художнього паркету Прем’єр Паркет виготовляє у виробничих умовах та постачаються споживачеві у вигляді комплектних наборів. Складання такого паркету проводиться згідно з спеціально розробленою схемою, що додається до кожного набору.

021 022 023 024 025 026

Купити Паркетні розетки У Києві

Паркетна Розетка – це елемент художньої паркетної підлоги у вигляді композиції, виконаної в техніці інтарсії з використанням кількох цінних порід деревини і зазвичай має форму кола, овалу або наближену до них. Розетки прямокутної форми прийнято називати декоративними паркетними панелями.

Круглі розетки зазвичай розміщують де-небудь в центрі паркетної підлоги, овальні розетки – біля входу в приміщення. Найчастіше розетка є домінуючим центром у художньому рішенні паркетної підлоги, іноді – його єдиним художнім елементом. За допомогою паркетної розетки дуже легко та ефективно керувати сприйняттям вашої паркетної підлоги, досить простими способами можна домогтися отримання особливих візуальних ефектів або, якщо хочете, контрастів у різних приміщеннях чи зонах кімнати.

Використання паркетних розеток у художньому рішенні паркетної підлоги дозволяє заощадити значні кошти. Вартість підлоги при цьому може широко змінюватись в залежності від типу основного, фонового покриття. Розетка може використовуватися як у поєднанні з художнім так і зі звичайним штучним паркетом будь-якої породи деревини. При необхідності вона може бути вмонтована у вже існуючу паркетну підлогу або навіть у покриття з масивної або багатошарової паркетної дошки.

Розетки можуть бути використані в паркетному наборі разом з паркетними бордюрами і кутами відповідного стилю. Найширший асортимент розеток, вироблених Прем’єр Паркет, дозволяє легко підібрати ту, яка вдало доповнить природне оздоблення паркетної підлоги, а можливо – стане справжнім його прикрасою.

До речі, для людини, яка має елементарні навички роботи з паркетними, установка розетки на підлозі не становить жодної складності.

027 028 029 030 031 032 033 034 035 036 037

Купити Паркетні бордюри, фризи та кути У Києві

Паркетний бордюр (паркетний фриз) – це художньо-декоративний елемент паркетної підлоги у вигляді смуги певної ширини, набраної з мозаїчних деталей різних форм та порід деревини відповідно до художнього задуму або стилістичного рішення паркетної підлоги.

Конструктивно, паркетні бордюри Прем’єр Паркет™ є мозаїкою, окремі деталі якої можуть мати товщину рівну товщині основного паркету або меншу, рівну товщині шару зносу. У цьому випадку в процесі їх виготовлення проводиться наклеювання окремих деталей набору на шарувату або волокнисту основу. Це надає бордюру стійкості та забезпечує підвищену продуктивність при його установці на підлогу.

Зазвичай, бордюр обрамляє периметр основного паркетного килима, надаючи йому цілісність і завершеність, але іноді його застосовують у внутрішніх зонах, з метою виділення певних ділянок паркетної підлоги, надання йому додаткову виразності, або простого – для поділу приміщення на окремі неізольовані зони. Варіюючи розташуванням паркетного бордюру та його шириною, можна візуально зменшувати або навпаки збільшувати розміри приміщення. Бордюри можуть використовуватися на підлозі у комбінації з паркетними кутами та розетками, підібраними у відповідному стилі.

У художніх паркетних підлогах бордюри використовуються як у поєднанні з художнім паркетом так і зі звичайним штучним паркетом різних порід деревини. Вони можуть також стати прикрасою для підлог, виконаних з масивної або багатошарової паркетної дошки.

038 039 040 041 042 043 044 045

Замовити Інкрустовані паркетні планки у Києві

Художні паркетні підлоги останнім часом стали користуватися величезною популярністю, і не тільки у власників дорогого індивідуального житла.

Незважаючи на це, завжди існує певний відсоток людей, які або з міркувань економії або з інших причин намагаються знайти для себе щось інше, ніж традиційний художній паркет. Саме тому Прем’єр Паркет розробив недороге рішення для паркетної підлоги у вигляді інкрустованих планок штучного паркету.

Використання інкрустованих планок при укладанні штучного паркету дозволяє простими способами створювати на підлозі різні художні композиції, які за своєю виразністю часом не поступаються навіть дорогим художнім паркетним підлогам. Замовивши всього 10-15 інкрустованих планок на будь-який смак і, використовуючи звичайний штучний паркет, можна легко створити сучасну художню паркетну підлогу без особливих витрат!

Інкрустована паркетна підлога складається з планок традиційного штучного паркету з однієї або декількох порід деревини, що використовується в якості основного фонового набору та інкрустованих паркетних планок, що укладаються на підлозі за схемою, що визначається дизайном паркетної підлоги.

Інкрустована паркетна планка є закінченою художньою мініатюрою або мініатюрним фрагментом художньої композиції паркетної підлоги, виготовленою шляхом інкрустації, в більшості випадків, деревом по дереву.

Як основа, як правило, використовується планка стандартного штучного паркету. У неї врізаються окремі деталі композиції, виготовлені з інших порід деревини, каменю чи металу. Прем’єр Паркет ™ використовує технологію, яка дозволяє робити інкрустацію на всю товщину паркетної планки.

Використання інкрустованих паркетних планок разом із штучним паркетом обумовлює необхідність повної відповідності їх розмірних груп за товщиною, шириною та довжиною. Серійний ряд інкрустованого паркету, представленого на сторінках каталогу Прем’єр Паркет, розроблений на основі стандартного розміру паркетної планки 70 х 500 мм. За домовленістю із замовником, більшість із них можуть бути виготовлені і в інших розмірах.

Асортиментний ряд інкрустованих паркетних планок, що серійно виробляються, представлений так само в нашій фотогалереї. Прем’єр Паркет™ надає можливість замовити інкрустацію за індивідуальними ескізами. Інформацію про наявність паркету на складі, поточні ціни на нього та індивідуальну консультацію завжди можна отримати, зв’язавшись з нашим регіональним торговим представником.

047 048 049 050 051 052 053 057055   063

Замовні паркетні підлоги у Києві

Замовна паркетна підлога – це дерев’яне покриття для підлоги, виготовлене за індивідуальним проектом з використанням одного або комбінуючи кілька художніх стильових рішень.

Найширша різноманітність базових груп паркетних матеріалів, вироблених Прем’єр Паркет™, таких як набірний художній паркет, паркетні бордюри та кути, розетки та інкрустовані планки штучного паркету, дозволяють створювати паркетні підлоги будь-якої складності.

Фактично, можливості створення замовлених паркетних підлог безмежні, вони обмежуються лише шириною фантазії дизайнера, що займається розробкою. Як правило, дизайн такої статі пропонує замовник, проте творча група розробників Прем’єр Паркет, використовуючи багатий досвід, накопичений у процесі розробки численних проектів, завжди готова запропонувати свої рішення.

Для швидкого проектування підлог приміщень, що мають прямокутну форму, розроблено онлайн-дизайнер паркетної підлоги, за допомогою якого можна буквально за кілька хвилин розробити проект художньої паркетної підлоги з використанням штучного та художнього набірного паркету, паркетних розеток та бордюрів, отримати розрахунок потрібних матеріалів та навіть роздрукувати готовий проект на принтері.

Останнім часом величезну популярність набув нового флористичного напряму в дизайні паркетних підлог. Різні рослинні орнаменти, гілки, листя та інші, часто – комбіновані рішення, недбало розсипані, а іноді, навпаки – ретельно вимощені на підлозі – створюють враження природності, простоти і в той же час – підкреслюють індивідуальність, надають особливої художньої виразності такій паркетній підлозі. Звичайно, все це виконується в техніці інтарсії шляхом інкрустації основного, моноструктурного паркетного набору іншими породами деревини.

Прем’єр Паркет™ використовує технології, що дозволяють створювати такі підлоги швидко, з максимально точним відображенням прототипу, найвищою якістю виконання.

064 056