Клеї герметики Sika

Клей на поліуретановій основі являє собою масу, що ущільнює, яка тривалий час залишається еластичною. Завдяки високій адгезії поліуретановий клей-герметик можна застосовувати для склеювання практично будь-яких матеріалів.

Силіконовий клей-герметик має високі гідроізоляційні властивості та стійкість до впливу високих температур. Нейтральний клей-герметик із силіконом не вступає у хімічну взаємодію із залізом, тому широко використовується для склеювання металевих елементів. Склади з оцтовим затверджувачем мають високий ступінь очищення та застосовуються на об’єктах з високими санітарними вимогами.

ВИДИ КЛЕЇВ І ГЕРМЕТИКІВ SIKA®

Однокомпонентний поліуретановий клей SikaBond®-T2 – склад, призначений для приклеювання сходів, плінтусів, підвіконь. Цей поліуретановий клей має високу адгезію до бетону, каменю, цегли, сталі, пластику та інших матеріалів.
Універсальний поліуретановий герметик SikaFlex®–11FC+ (i–Cure) – однокомпонентний склад для склеювання елементів у місцях, схильних до деформаційних навантажень.
Гібридний клей SikaFlex® AT–Connection – склад із силан-модифікованими полімерами, призначений для герметизації швів та тріщин у пористих та непористих матеріалах.
Високоміцна поліуретанова піна Sika Boom® – компактний ізолюючий матеріал, призначений для монтажу різних конструкцій (вікон, дверей, елементів вентиляційних систем).
Шовний герметик Sika® BlackSeal®–1 – бітумний склад для заповнення тріщин та швів у бетонних поверхнях, покрівельних конструкціях. Крім того, водостійкий клей-герметик можна використовувати для ремонту водостоків.
Нейтральний силіконовий герметик Sikasil-C – клей для проведення ремонтних та будівельних робіт у житлових та виробничих приміщеннях.
Акриловий клей SikaBond-525 – склад для приклеювання облицювальних плит та різних декоративних елементів (дерев’яних, гіпсових, металевих, пластикових та інших).
КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ SIKA

широкий асортимент клейових складів на основі поліуретану, силікону, акрилу;
вигідна ціна клеїв-герметиків;
висока якість продукції.
ДЕ КУПИТИ КЛЕЙ-ГЕРМЕТИК SIKA?

Концерн Sika має широку мережу дилерських центрів, де можна купити поліуретановий клей, шовний герметик, монтажну піну та інші матеріали будівельної хімії.

Щоб купити клей-герметик (силіконовий, акриловий, поліуретановий), оформіть заявку на сайті або зателефонуйте до найближчого регіонального представництва компанії Sika.