Терасна дошка з термодерева


small_information_items_172Купити Термоясен  – це найпопулярніший вид деревини для зовнішнього застосування він красивий, щільний, твердий передбачуваний в обробці і легкий у догляді матеріал. Широке поширення у світі пов’язане з тим, що він за своїми якостями та зовнішнім виглядом багато в чому перевершує екзотичні породи, він легший в обробці, він не маслянистий.

Ми імпортуємо в Україну термоясен і вироби в різних видах: терасна дошка, фасадна вагонка, паркет, фасадні профілі.

 
 

525ior_600

_MG_5321 

 

Компанія заснована на якості своєї продукції та надійному обслуговування клієнтів. BLUDWOOD – це орієнтована, зростаюча компанія. Більшість продукції підприємства продається на експорт.

Наша компанія пишається рівнем обслуговування клієнтів та високою якістю своєї продукції. Репутація створена на інноваціях та надійності співпраці з багатьма європейськими виробниками. Довгострокові відносини з клієнтами та партнерами відіграють важливу роль у стратегії BLUDWOOD.

_MG_5591

Наш матеріал, виготовлений природними методами, який може бути використаний для внутрішнього та зовнішнього застосування. Насамперед, вона стабільна, стійка до гниття і не токсична. У процесі виробництва використовується лише пара та нагрівання. BLUDWOOD – це екологічно чистий природний продукт, який легко обробляти та встановлювати.

 
 
 
 

Термодерево BLUDWOOD® створює затишну атмосферу будинку. Дошка без смоли має характерний колір і підходить для саун, підлог та внутрішньої обробки.

Олія для тераси є важливим і натуральним продуктом, тому ми рекомендуємо розкривати Sika Teak oil. У процесі виробництва органічні сполуки та викиди, що погіршують якість повітря у приміщенні, видаляються з дерева. За даними дослідження в термодереві BLUDWOOD ® кількість шкідливих сполук та викидів у двадцять разів менша, ніж у необробленій сосні. У результаті термічної модифікації рівноважна вологість термодерева зменшується приблизно на 10%. Нша тераса є гідрофобною – це означає, що вона не поглинає легко воду, але це за умови якщо вона розкрита нашим маслом. Тим самим покращуючи не лише його ізоляційні властивості, а й здатність утримувати його розмір та форму. Так як термодеревина BLUDWOOD ® не жолобиться – це відмінний вибір для будівель, які не опалюються постійно, таких як літні будиночки та сауни.

Фотогалерея:

квітень terasa piharakentaminen_kontula1 Picture7 Picture17 Picture21Picture19  Picture6Picture5 Housing Fair_Valkeakoski2_2009  Hämeenlinnan reissu 008Hämeenlinnan reissu 030 _MG_5415 _MG_5457

8734027065_ebe85f6a41_b