Паркетний клей

SikaBond клеи для паркета

Клей для паркету Sika (Швейцарія)

uzin_logo

Клей для паркету Uzin (Німечина)

Kiilto_1024x768

Клей для паркету  Kiilto (Фінляндія)

Adesiv_1024x768

Клей для паркету Adesiv (Италія)

ekowood_logo

Клей для паркета Ecowood (Україна)

Для укладання та ремонту дерев’яних покриттів для підлоги, таких як: масивна дошка, паркетна дошка, інженерна дошка, мозаїчний, модульний, художній, штучний паркет, а також для укладання ДСП, фанери, плит OSB застосовуються спеціальні клейові склади, які повинні відповідати ряду вимог:

Довговічність. Термін служби паркетного покриття – не один десяток років, тому необхідно вибирати клей, який має еластичні властивості.
Хороша фіксуюча здатність. Клей для ремонту та укладання дерев’яних підлогових покриттів повинен мати високу склеювальну здатність, щоб дерев’яне покриття було надійно закріплене на підставі, стяжці.
Відсутність подальшої усадки. Від цього показника безпосередньо залежить, як виглядатиме покриття після закінчення часу.
Наявність води у складі. Присутність або надлишок вологи може призвести до набухання і деформації дерев’яної підлоги.
Швейцарський виробник Sika пропонує високоякісні поліуретанові однокомпонентні та двокомпонентні клеї для модульного, штучного паркету. Однокомпонентні склади призначені для безпосереднього застосування, двокомпонентні необхідно попередньо підготувати шляхом змішування двох компонентів.

Двокомпонентні клеї для паркету змішуються механічним способом у точній пропорції, зазначеній виробником, до отримання однорідної клейової маси. Для цих цілей застосовуються спеціальні інструменти, наприклад, дриль із насадкою.

ПОЛІУРЕТАНОВИЙ КЛЕЙ ДЛЯ ПАРКЕТУ І ФАНЕРИ ВІД SIKA

Переваги:

швидке затвердіння (в середньому 12-24 години);
екологічність, не має запаху;
поліуретановий клей для паркету та фанери не містить води, не призведе до викривлення дерев’яного покриття;
висока еластичність, перерозподілить напруги між основою та паркетом;
можливість робити укладку безпосередньо на стяжку, без використання фанери;
відмінна адгезія до основи;
широкий діапазон робочих та експлуатаційних температур;
високий рівень звукоізоляційних властивостей;
зручність та простота застосування (добре тримає клейові валики, не розтікається);
можливість приклеювання покриття без з’єднання шип/паз (наприклад, Lam-паркет).
ОДНОКОМПОНЕНТНИЙ ПОЛІУРЕТАНОВИЙ КЛЕЙ ДЛЯ ПАРКЕТУ KIILTO

Максимально простий у застосуванні, немає потреби у змішуванні та перемішуванні, матеріал повністю готовий до використання. Висока еластичність матеріалу, що благотворно впливає на зовнішній вигляд укладеного дерев’яного покриття. Не містить у складі розчинника, води, не має запаху. Довгий час роботи з матеріалом підходить до використання навіть не професійними укладачами. Має рекордний період затвердіння (на прикладі поліуретанового клею SikaBond-54 Parquet – 12 годин). Прекрасно підходить для фіксації дерев’яного покриття безпосередньо до стяжки та при влаштуванні підлог з підігрівом.

ДВОХКОМПОНЕНТНИЙ ПОЛІУРЕТАНОВИЙ КЛЕЙ ДЛЯ ПАРКЕТУ UZIN

Складається з двох частин (поліуретановий полімер та затверджувач), які необхідно змішувати перед використанням. Середній час затвердіння такого складу становить 24 години. Поліуретанові двокомпонентні продукти дуже популярні завдяки чудовій адгезії до будь-яких підстав (у тому числі полімерних та цементних стяжок), довговічності та універсальності (практично не мають обмежень за довжиною та шириною дошки).

Клей для паркету на стяжку SIKA

Для ремонту, а також приклеювання дерев’яного покриття до стяжки чудово підходить готовий склад, поліуретановий клей SikaBond-54 Parquet. Швидкотвердіючий та високоеластичний однокомпонентний клей для паркету та фанери оптимально перерозподіляє напругу між двома поверхнями (паркетом та основою), за рахунок чого забезпечується надійна фіксація та підвищена звукоізоляція. Шліфування готового покриття можна проводити вже через 12 годин.

КЛЕЙ ДЛЯ ШТУЧНОГО ПАРКЕТУ

Для укладання штучного паркету призначені як однокомпонентні (SikaBond-54 Parquet, SikaBond-T45, SikaBond-95 Parquet), так і двокомпонентні клейові розчини Sika (SikaBond® PU 2K).

КЛЕЙ ДЛЯ РЕМОНТУ ПАРКЕТУ

Ремонтний склад призначений для локального закріплення штучних плашок, що відійшли від основи, стяжки або пошкоджені в процесі експлуатації. Як поліуретановий ремонтний клей рекомендується використання поліуретанового паркетного клею SikaBond-52 Parquet або універсального монтажного клею SikaBond-T2. Як правило, при реставрації покриття пошкоджені елементи акуратно видаляються, основа (стяжка) очищається і вирівнюється, наноситься клейовий склад, на нього укладаються нові плашки, ретельно підібрані за кольором та розміром. Для міцнішої фіксації дерев’яних елементів зверху укладається вантаж. Фінішні роботи складаються з шліфувальних робіт та подальшого нанесення захисно-декоративного покриття, наприклад, лаку або олії.

ЯК КУПИТИ КЛЕЙ ДЛЯ ПАРКЕТУ SIKABOND

Придбати продукцію марки Sika для ремонту та укладання дерев’яних покриття для підлоги можна звернувшись до найближчого дилера. Офіційні представництва концерну розташовані у різних містах Росії – ознайомитися з повним переліком та адресами можна у вкладці «Де купити».

Для того щоб вдало вибрати та купити однокомпонентний або двокомпонентний клей для модульного, штучного паркету та фанери, скористайтесь опцією «Знайти дилера» (автоматизована добірка дилера в залежності від вашого розташування).