Клей для паркету TM Sika

Тут ви можете вибрати паркетні клеї для приклеювання паркету та фанери зі всієї лінійки TM Sika.

Для укладання та ремонту дерев’яних покриттів для підлоги, таких як: масивна дошка, паркетна дошка, інженерна дошка, мозаїчний, модульний, художній, штучний паркет, а також для укладання ДСП, фанери, плит OSB застосовуються спеціальні клейові склади, які повинні відповідати ряду вимог:

Довговічність. Термін служби паркетного покриття – не один десяток років, тому необхідно вибирати клей, який має еластичні властивості.
Хороша фіксуюча здатність. Клей для ремонту та укладання дерев’яних підлогових покриттів повинен мати високу склеювальну здатність, щоб дерев’яне покриття було надійно закріплене на підставі, стяжці.
Відсутність подальшої усадки. Від цього показника безпосередньо залежить, як виглядатиме покриття після закінчення часу.
Наявність води у складі. Присутність або надлишок вологи може призвести до набухання і деформації дерев’яної підлоги.
Швейцарський виробник Sika пропонує високоякісні поліуретанові однокомпонентні та двокомпонентні клеї для модульного, штучного паркету. Однокомпонентні склади призначені для безпосереднього застосування, двокомпонентні необхідно попередньо підготувати шляхом змішування двох компонентів.

Двокомпонентні клеї для паркету змішуються механічним способом у точній пропорції, зазначеній виробником, до отримання однорідної клейової маси. Для цих цілей застосовуються спеціальні інструменти, наприклад, дриль із насадкою.

SikaBond AT-80

Паркетний клей Sikabond AT-80 МС Полімер 17 кг

SikaBond_PU_2k_

Паркетний клей SikaBond PU2K 8.9 kg    Ціна: 5290,00 грн.

SikaBond_1000s

Паркетний клей на розчинниках 17 кг 

Sikabond_537_Parquet

Паркетний клей для фанеры на водній основі SikaBond 537 parquet 18 кг. 

SikaBond_t45

Паркетний поліуретановий клей SikaBond T45 – 15 кг

              

SikaBond-T54 parquet

Паркетный поліуретановий клей SikaBond 54 parquet 13 кг Ціна: 9519,00 грн.

Acoubond_system

Підкладка  SikaLayer 03 mm з системи AcouBond 

SikaPrimer MB

Грунтовка епоксидна двох компонентна SikaPrimer MB  Ціна: 14050,00 грн.

ЯК КУПИТИ КЛЕЙ ДЛЯ ПАРКЕТУ SIKA

Придбати продукцію марки Sika для ремонту та укладання дерев’яних покриття для підлоги можна звернувшись до найближчого дилера. Офіційні представництва концерну розташовані у різних містах України – ознайомитись з повним переліком та адресами можна у вкладці «Контакти».

Для того щоб вдало вибрати та купити однокомпонентний або двокомпонентний клей для модульного, штучного паркету та фанери, скористайтесь опцією «Знайти дилера» (автоматизована добірка дилера в залежності від вашого розташування).